Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Organizacje Pożytku Publicznego Ogólnopolski Katalog Firm         Baza Organizacji Pożytku Publicznego

Fundacja KASISI
adres: 04-694 Warszawa, ul. Pomiechowska 47/14
tel. kom.:533 365 505
  
e-mail:kontakt@fundacjakasisi.pl
www:www.fundacjakasisi.pl

1% Przekaż 1% podatku na rzecz:
Fundacja KASISI
Pobierz program PIT Scan 2017
Uruchom PIT On-Line
  Dane Organizacji
Nazwa organizacji:Fundacja KASISI
KRS:0000457951
Nazwa banku:Bank BZWBK
Nr rachunku:48 1090 1883 0000 0001 2101 3122

O Organizacji

Kasisi

FUNDACJA KASISI SZYMONA HOŁOWNI

Fundacja Kasisi została założona przez Szymona Hołownię 11 kwietnia 2013 r., aby nieść pomoc sierocińcowi w Kasisi w Zambii, prowadzonemu przez polskie Siostry Służebniczki Maryi Panny Niepokalanie Poczętej z polskiej Starej Wsi. Sierociniec działa wyłącznie dzięki ofiarności ludzi dobrej woli i nie ma żadnego wsparcia ze strony państwa zambijskiego. Obecnie przebywa w nim ok 250. dzieci, część z nich ma HIV, część AIDS albo inne poważne problemy zdrowotne. Na szczęście niektóre są całkiem zdrowe i potrzebują jedynie miłości oraz wsparcia.
Kasisi Kasisi
Fundacja niosąc pomoc sierocińcowi w Kasisi już od ponad trzech lat konsekwentnie pokazuje, że w pomaganiu innym nie chodzi wcale o litość, ale o spotkanie i o szczęście płynące z tego, że dając zyskujesz kompletnie nowy świat.
Dlaczego wybraliśmy pomoc dzieciom w Afryce? Bo człowieczeństwo nie zależy od ilości kilometrów, które dzielą kogoś od mojego miejsca zamieszkania. Człowiek na Antarktydzie i w Sierra Leone chce kochać, jeść i żyć tak samo, jak człowiek z Wrocławia, Łomży czy Radomia.
Wyjście ze świata własnych potrzeb i nawet najmniejszy krok w stronę drugiego człowieka, to zawsze jakieś ryzyko, zawsze jakaś utrata. Czasu, który można przeznaczyć na swoje przyjemności, pieniędzy które można na nie wydać, gwarancji na przyszłość, czy pancerza chroniącego przed zranieniem. Ale to ZAWSZE zwraca się z procentem, o jakim nie słyszano w żadnym banku.
Fundacja opiera swoje działania na „crowdfundingu“ – modlitewnym, emocjonalnym i finansowym. Działaniom Fundacji przyświeca idea, że „świat został tak urządzony, że każdy ma coś, ale nikt nie ma wszystkiego”. My możemy podzielić się z dziećmi z Kasisi tym, co mamy, a one podzielą się z nami sobą. Dzięki takiej wymianie Kasisi każdego dnia staje się miejscem kipiącym życiem i radością.
Kasisi Kasisi
Więcej informacji: www.fundacjakasisi.pl

PODARUJ NAM 1 PROC I ODMIEŃ Z NAMI LOS DZIECI.

Możesz dołączyć do nas i produkować z nami dobro przekazując 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Kasisi wpisując w swoim zeznaniu podatkowym KRS 0000457951
„Materiał promocyjny został sfinansowany/współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.”


Rodzaj Organizacji

     


Wsparcie i pomoc

Jeśli chcesz wspierać naszą Organizację, przekaż nam swój 1% podatku wpisując w swoim rozliczeniu PIT nasz KRS: 0000457951.
Za okazaną pomoc dziękuje Fundacja KASISI


Ogólnopolski Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Do góry
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm
Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm Kielce, Firmy, Kielecki Katalog Firm